Vacature: versterk ons team als hulparbeider sport!

Vacature: versterk ons team als hulparbeider sport!

Ben jij op zoek naar een job? Ben je graag met sport bezig, kan je goed met verantwoordelijkheid om en kom je graag in contact met andere mensen? Dan is er bij de Leuvense sportdienst misschien wel plaats voor jou! Bekijk onze vacature voor hulparbeider sport, stuur je cv op en wie weet zorg jij er binnenkort mee voor dat de Leuvense sporters in ideale omstandigheden kunnen sporten.

Wat houdt de job in?

Mogelijke taken voor een tewerkstelling bij de stad Leuven in Heverlee, Wijgmaal, Wilsele, Kessel-Lo, Korbeek-Lo of Leuven-centrum.

 • Je doet het onderhoud van de sportaccommodatie: kleedkamers, toiletten, douches, sportvloer, trappen, ramen… Je gebruikt hierbij de juiste poetsproducten en poetstechnieken.
 • Je onderhoudt het groen rond de sport- en voetbalvelden: grasmaaien, bosmaaien, snoeiwerk, bladblazen, onkruid verwijderen, borstelen, …
 • Je verzorgt de voetbalvelden: maaien, sleuren, wellen, putjes dichten, belijnen, netten controleren, cornervlaggen zetten, …
 • Je houdt toezicht in de sportaccommodatie.

Meer info over de functie

Wat verwachten we van jou?

 • Je bent minimum 18 jaar, niet ouder dan 25 jaar en ingeschreven als werkzoekende bij de VDAB met maximaal een diploma middelbaar onderwijs (doelgroepvermindering). Meer info hierover vind je terug op de website van VDAB. De indiensttreding is ten vroegste voorzien voor maart 2019. Als je in januari, februari of maart 25 jaar wordt, kom je niet meer in aanmerking voor deze vacature.
  OF
 • Je komt in aanmerking voor de aanwervingsincentive langdurig werkzoekenden. Dit betekent dat je 2 jaar ingeschreven bent als niet-werkend werkzoekende. Je bezorgt daarvan een attest bij sollicitatie en aanwerving (op te vragen via tewerkstelling@vdab.be). Meer info hierover vind je terug op de website van VDAB.
 • Je hebt veel zin om aan de slag te gaan en neemt graag je verantwoordelijkheid op.
 • Je kan in team werken, maar ook zelfstandig.
 • Je bent flexibel naar plaats van tewerkstelling, taken en uren (de werkuren liggen tussen 07.00u en 24.00u en je werkt regelmatig in het weekend).
 • Je werkt veilig, proper en ordelijk.
 • Je bent klantvriendelijk in je contacten met de bezoekers van de sportaccommodatie.
 • Een diploma of werkervaring is niet nodig, relevante ervaring is een pluspunt.
 • Nederlands praten: voldoende om instructies te begrijpen, om samen te werken met collega’s, om te spreken met de leidinggevende en de bezoekers van de sportaccommodaties, …
 • Nederlands lezen en schrijven: voldoende om een werkfiche in te vullen, een handleiding te begrijpen, reservaties te lezen/op te schrijven, een korte boodschap te schrijven, …
 • Rijbewijs B is niet nodig, maar wel een pluspunt)

Wat bieden we jou?

 • Tijdelijk contract van 6 maanden (verlengbaar met 3 periodes van 6 maanden tot maximaal 2 jaar).
 • Je verdient tussen € 1847,71 en € 2.091,75 bruto per maand voor een voltijdse functie. Voor de loonberekening nemen we werkervaring bij de overheid volledig over en relevante beroepservaring uit de privésector voor maximaal 10 jaar.
 • Extralegale voordelen: maaltijdcheques, hospitalisatieverzekering, fietsvergoeding of gratis openbaar vervoer van en naar het werk, 35 vakantiedagen op jaarbasis voor een voltijdse functie (afhankelijk van je prestaties in het voorgaande jaar), …
 • Je kan ervaring opdoen om daarna sterker te staan in het vinden van werk in de privésector of bij de overheid. Een jobcoach helpt je de nodige vaardigheden verder te ontwikkelen zodat je achteraf sterker op de arbeidsmarkt staat.

Hoe solliciteren?

Je sollicitatie bestaat uit:

 • je cv
 • bj doelgroepvermindering jongeren: je inschrijvingsbewijs als werkzoekende bij VDAB
 • bij aanwervingsincentive voor langdurig werkzoekenden: attest op te vragen bij tewerkstelling@vdab.be

Bezorg ons je sollicitatie ten laatste op maandag 18 februari 2019.

Je kan solliciteren:

 • per e-mail via sollicitaties@leuven.be met vermelding ‘doelgroepvermindering directie sport’ of ‘aanwervingsincentive directie sport’ (max. 8 MB, je ontvangt onmiddellijk een bevestiging per e-mail)
 • door afgifte aan de onthaalbalie van het stadskantoor (onderteken een ontvangstbewijs)
 • per post: College van burgemeester en schepenen – Professor Van Overstraetenplein 1, 3000 Leuven

 

Hoe verloopt de selectie?

De sollicitatiegesprekken vinden plaatsop dinsdag 26 februari 2019.

Meer info

Voor meer informatie over de functie kan je contact opnemen met